• Pzt - Cum: 8:00 - 17:00 / Cts: 08:00 - 13:00

YANGIN GÜVENLİĞİNİZDE 32 YILLIK TECRÜBE...

PEKUR Ltd. 1991 yılından beri KKTC’de yangın söndürme cihazları montaj, satış, dolum ve bakımı, otomatik devreye giren yangın söndürme ve algılama sistemleri projelendirme ve kurulumu, yangın güvenlik ekipmanları ve yangın güvenliğine yönelik akla gelebilecek her türlü hizmetin yanı sıra teorik ve uygulamalı yangın eğitimleri sunmaktadır.

Bunlarla birlikte, çalışma alanlarında yaptığımız Risk Analizleri vasıtasıyla çalışanların daha güvenli ve daha sağlıklı koşullarda çalışmasına yardımcı olacak İş Sağlığı ve Güvenliği malzemelerinin satışı ve tüm iş yerlerinde çalışanların iş sağlığı ve güvenliğinin korunması amacı ile “uyarı ve yönlendirme levhaları” satış ve montajı ile oldukça geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmasının yanına yeni bir yatırım olarak 2012 yılında Azot Gazı Üretim Projesini hayata geçirerek hizmetlerine Azot gazı üretim ve satışını da eklemiştir.

1991 de önce küçük bir aile işletmesi olarak kurulan firmamız geçen sürede, hacmini ve yatırımlarını artırarak ve kendi sektörümüzde en son teknolojileri ve uygulamaları takip ederek, Lefkoşa Organize Sanayi bölgesinde bulunan 1.000 m2’lik işyerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TSE belgelerine sahip ve birçok uluslararası yangınla mücadele örgütlerine aktif üye olarak hizmet vermektedir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kurulduğu günden beridir edindiği tecrübe ile verdiği hizmetlerden dolayı, “dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan” bir firma olarak isim yapan firmamız kayıtlı 2.000’in üzerindeki müşteri sayısı ile bu sektörde Kıbrıs’taki en büyük firma olma özelliği ile gurur duymaktadır.

PEKUR Ltd. yüksek söndürme gücüne sahip Dünyaca ünlü kuru kimyevi toz ve organik söndürücüler ithal ederek cihaz dolumlarında kullanmakla birlikte, Almanya ve İngiltere den almış olduğu birçok bayilikleri de bulunmaktadır.

2017 yılında ise likit CO2(Karbondioksit) gazı tankı yatırımı ile CO2 dolum ve satışı yanısıra Kuru Buz üretimine de başlamıştır

Ürünlerimiz

Amacımız

Sizleri ve sevdiklerinizi güvende tutmak !

Bizimle
çalışmak istermisiniz?